הגיל השלישי – זו לא מילת גנאי!

רבים מאיתנו, הסבים והסבתות, מריגישים פחות נינוחים למשמע המושג "הגיל השלישי", הרי חונכנו וגודלנו על ערכי בניית הארץ ועבודה מבוקר עד ערב, והרי "ידוע" שמי שמגיע לגיל השלישי (ועד מאה ועשרים!) מפסיק לחיות…

האם זה נכון? על כך ננסה להשיב לכם כאן.

הגיל השלישי אינו שם נרדף למחלה

הרשו לנו להתחיל מהשערת המחקר שלנו – הגיל השלישי או הזקנה, אינם שם נרדף למחלה. הגיל השלישי הוא הגיל שאפשר להתחיל! להתחיל ליהנות ממצרך יקר שנקרא הזמן, להשתמש כמו שצריך בשקט והשלווה שמציעה הכניסה לגיל השלישי, להחיות אהבות ותחביבים חדשים שהנחתם במהלך החיים והכי חשוב – לדאוג לגוף ולנפש שעבדו כמעט ללא הפסקה עד עכשיו.

האמנם, כאשר אנו מגיעים לגיל השלישי, הכל מרגיש הרבה יותר קשה – מפרקים, שרירים ועצמות. לעיתים מרגיש כאילו הכניסה לגיל השלישי מפעילה את כל המכאובים האפשריים. אז אפשר לשפר את הכושר והבריאות כשיש כאבים כאלה?

התמדה וכוח רצון משפרים את איכות החיים

כאן נכנסת תיאוריה שאנו מכנים "הפוך גוטה, הפוך". ובמילים אחרות, במקום להישאב לרחמים עצמיים יוצאים לדרך חדשה ומשמעותית. בעזרת נחישות, משמעת עצמית והתמדה אתם יכולים לעשות לעצמכם מהפך בחיים. כאשר תתמידו בשמירה על כושר וטיפוח הגוף, יעלמו הכאבים ותוכלו להרגיש חזקים יותר ובריאים יותר. בנוסף, תפסיקו להיות תלויים בגורמים אחרים ותתחילו לפתח עצמאות מלאה וחופש אינסופי. תוכלו להרשות לעצמכם לנוע בחופשיות ולנצל את הזמן הפנוי שלכם לפעולות איכותיות ומהנות.

>> מעוניינים בפעילות מעניינת ומועילה לגיל השלישי? ההרצאות שלנו!
>> סרטונים מעולים עם תרגילים שתוכלו לעשות בבית. לחצו כאן

משנים הרגלים ישנים

אחת הדרכים להצלחה בריאותית בגיל השלישי היא שינוי הרגלים ישנים. זה נכון, ככל שאנו מתבגרים כך קשה יותר להיפטר מהרגלים ישנים. אבל כשיודעים בוודאות מוחלטת שזה מוביל לשיפור איכות החיים, עושים את זה בכל מחיר.

יתכן שכרגע ההרגלים שלכם הם בעיקר לשבת בבית ולעשות פעולות רגילות כמו לצפות בטלוויזיה או לקרוא עיתון. זה מעולה ונעים, אך עליכם לפנות קצת זמן לגופכם ובריאותכם. אתם תתחילו לאט לאט להבין שכשעה השקעה ביום (או מספר פעמים בשבוע בתור התחלה) עתידים לעשות לכם מהפך משמעותי בחיים.

>> דמנציה – המחלה, הסימפטומים ושיטות הטיפול
>> הכירו את הטיפולים שלנו

מתחילים להזיז את הגוף

אנו מאמינים בדרך. דרך שמובילה להצלחה. הגישה שלנו היא סבלנות והתמדה. אנו נעזור לכם להתחיל ולפתח משמעת עצמית שתיקח אתכם להישגים הנדרשים. בכדי להשיג תוצאות עליכם להתחיל להיכנס למשטר אימונים כזה שבקצב שלכם ישפר את מצבכם הפיזי והבריאותי. אין כמו התחושה העילאית של לכבוש כמה פסגות נכספות ולהכיר מחדש את היכולות הגבוהות הטמונות בגופכם.

הימים הראשונים יהיו מאתגרים יותר. בכדי להצליח צריך לעבור מחסום פסיכולוגי קטן של עצלות וחוסר אמון בגוף. ישנם ימים (כמו שכולכם יודעים) שכאב כלשהו מתגבר ונותן מאה ואחת סיבות למה לא להתעמל, אבל ברגע שתתרגלו, תתחייבו לתהליך ותלמדו ליהנות מהדרך עצמה, עתיד להתפרץ מעיין של בריאות שישטוף את גופכם, מוחכם ונשמתכם וכמו שציינו כבר קודם, תזכו בבטחון עצמי גבוה, מצב רוח מרומם וגוף בריא.

בונים יחד פרופיל אישי

מכיוון שאנו מאמינים בדרך, אנו מתאימים לכל אחד את תכנית האימון והריפוי המתאימה ביותר עבורו. מכיוון שאנו מומחים בפיזיותרפיה לגיל השלישי, אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בידיים טובות. נפגוש אתכם בביתכם ונבנה יחד את פרופיל הפעילות המתאים ביותר עבורכם. במידה ויהיה צורך בכך, אנו נשלב גורמי טיפול נוספים כדי להעצים את הטיפול ולהפיק את המיטב. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בהקדם ולקבוע שיחת ייעוץ. כאמור, זכרו את המוטו שלנו – זקנה אינה שם נרדף למחלה. בהצלחה.

מעוניינים לקבוע טיפול?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

מאמרים על הגיל השלישי

כאבי גב בגיל השלישי
,

כאב כרוני בגילאים מבוגרים (הפעם מהצד של המטפל)